Informace/Ceník

Backovi jsme od roku 2011 a ve stejný rok taky započal náš zájem o fotografování. Pocházíme z města pod horami, z Frýdku-Místku. Společný čas strávený focením a následnou úpravou fotografií, je pro nás časem velice příjemně prožitým.
V roce 2017 nám přibyl do rodiny další člen, Samuel. A protože dvě děti jsou mnohem více náročné, tak o svatby se stará jen Pavel. Pokud vás zajímá hlavně svatební fotografie, dejte lajk sem: https://www.facebook.com/PavelBackaFotograf
Je pro  mě radostí zachycovat okamžiky, které díky fotografiím zůstanou stále stejně barevné a v našich myslích jen tak nevyblednou. Toto u svatební fotografie to platí dvojnásob. Jsem nesmírně rád, že se můžu vašeho velkého dne účastnit a zároveň je to pro mě velká odpovědnost.

Moňa si vždy ale pokusí najít čas na rodinné fotografie, miminka atd a proto pokud máte zájem, můžete ji sledovat zase zde: https://www.facebook.com/MonikaBackovaFotografka/


Zkušenosti klientů:

Lucie:
Pavel fotil naši svatbu a co dodat je to perfektní fotograf, fotky krásné, dokáže vystihnout momentky, spolupráce je naprosto pohodová.Ale další jeho obrovské plus je, že focení byla zábava, kterou jsme si užili, Pavel je člověk, který dokáže odlehčit každou situaci a ještě se sním pořádně nasmějete.Doporučujeme s velkým D Díky Pavle

Magda:
Pavel je skvělý člověk, moc dobře se nám s ním spolupracovalo. Dokonce i manžel, který se nerad fotí, byl velmi mile překvapen, že focení může být nenucené a fajn. Z fotek jsme pořád nadšení, i všem ostatním se moc líbily. Pavel dokázal zachytit naši svatbu přesně takovou jaká byla a za to moc děkujeme! 

Aneta:
Pavel je kouzelník. To co dokáže s foťákem je neskutečné a my jsme byli z výsledku více než nadšení. Byla to nejlepší volba pro náš svatební den!

Nika:
Pavel je super pohodový člověk a dokonalý fotograf . Nádherně zachytil všechny důležité chvíle i nečekané momentky. Umí odlehčit každý trapný moment, být neviditlný a dokáže se stát také nejlepší kamarádkou nevěsty, je-li to potřeba . Je to dokonalý profík, kterého všem vřele doporučuji ! Skvělá volba  !

Veronika:
Fotograf s profesionálním a milým přístupem. Otevřený, komunikativní nebylo problém se domluvit. Výsledkem jsou perfektní fotky. Mohu jen vřele doporučit!

CENÍK
Svatby
A – 18000,-
– 12 hodin focení
– záloha fotografií 4 roky
– okolo 600 fotografií
– online galerie se všemi fotkami + fotky ke stažení do pěti týdnů od svatby
– předsvatební schůzka
– představební focení za 1000,-
– v podvečer slideshow s fotkami ze svatebního dne (dle zájmu novomanželů)
– alespoň 30 upravených fotografií do dvou dnů po svatbě
– 100 kvalitně vytištěných fotografií velikosti 10×15cm
– 1000kč za každou hodinu nad balíček
B – 16000,-
– 10 hodin focení
– záloha fotografií 2 roky
– okolo 400 fotografií
– online galerie se všemi fotkami + fotky ke stažení do pěti týdnů od svatby
– předsvatební schůzka
– představební focení za 1000,-
– 1000kč za každou hodinu nad balíček

Portrétní/rodinné focení – 1800,-
– max 1,5h focení
– minimálně 30 fotek
– fotky předány v digitální podobě

Cena dopravy ke všem focením je 4kč/km od Frýdku-Místku.


INFORMACE K FOCENÍ

Pokud se budete chtít zeptat na jakoukoliv věc, která se týká focení, neváhejte nás kontaktovat 🙂

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Termín focení - datum svatby např

Místo - místo svatby/hostiny)

Zpráva - napiště třeba něco o tom jakou svatbu chceme mít, něco o vás dvou nebo cokoliv dalšího vás napadne